MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. TAŞÇIER ANNELER GÜNÜ VESİLESİYLE, KURUMUMUZDA ÇALIŞAN KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ
![MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. TAŞÇIER ANNELER GÜNÜ VESİLESİYLE, KURUMUMUZDA ÇALIŞAN KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ](/meb_iys_dosyalar/2019_05/10161429_IMG_0755.jpg)
Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Taşçıer anneler günü vesilesiyle, kurumumuzda çalışan kadınlarla bir araya geldi.
Kadın çalışanlara hitaben bir konuşma yapan Sayın Doç. Dr. TAŞÇIER; "Kadının elinin değdiği her yer güzelleşir, Şehrimizin gelişim ve dönüşümü annelerimizin vasıtasıyla gerçekleşecektir, kadının toplumun her alanında baskın olması gerektiğini; evdeki baskınlığını çalıştığı kurumda da göstermesi gerektiğini " vurguladı.
Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Taşçıer annelerimizin önemine değinerek, bütün annelerimizin gününü kutladı ve konuşma sonunda kadın personele alınan hediyeleri takdim etti.
Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi