DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. TAŞÇIER, MÜDÜRLÜĞÜMÜZ AR-GE BİRİMİ ÖĞRETMENLERİ İLE TOPLANTI YAPTI.
![MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. TAŞÇIER, MÜDÜRLÜĞÜMÜZ AR-GE BİRİMİ ÖĞRETMENLERİ İLE TOPLANTI YAPTI.](/meb_iys_dosyalar/2019_03/21141656_IMG_5339.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Feysel Taşçıer Ar-Ge biriminden sorumlu Müdür Yardımcısı Metin Direk, Şube Müdürü Ramazan Tekdemir ve Ar-Ge biriminde görevli öğretmenlerle bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Ar-Ge birimince yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar değerlendirildi. Sayın TAŞÇIER Ar-Ge biriminin yapacağı çalışmaları önemsediğini belirtti.
Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi