DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. TAŞÇIER, ŞAMPİYONLARI TEBRİK ETTİ
![MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. TAŞÇIER, ŞAMPİYONLARI TEBRİK ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2019_06/10155027_IMG_3043.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Feysel Taşçıer, Türkiye Okullar Arası Bisiklet Şampiyonası'nda, zaman ve yol yarışlarında 2 defa birinci olan Yenişehir ilçemize bağlı Gazi Ortaokulu öğrencileri Emirhan Sun, Muhammed Kızılbu ve Mehmet Özmal adlı öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi