DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLERDEN YURT DIŞI ZİYARETİ ÖNCESİ MÜDÜRÜMÜZ ASLAN’A ZİYARET

“Eğitim ve Öğretimde Etkili İletişim Yöntemleri” konusunda eğitim almak için yurtdışına gidecek olan branş öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aslan’ı ziyaret etti. 
ÖĞRETMENLERDEN YURT DIŞI ZİYARETİ ÖNCESİ MÜDÜRÜMÜZ ASLAN’A ZİYARET

Şehit Öğretmen Nuriye Ak Ortaokulu’nda görevli branş öğretmenleri, öğrencileriyle daha etkili iletişim kurmalarına yardımcı olmak için yurt dışına yapacakları ziyaret öncesi Okul Müdürü Nurettin Üre ve öğretmenler, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Aslan’ı ziyaret etti.

ÖĞRENCİLERLE DAHA ETKİLİ İLETİŞİM KURULACAK

Proje hakkında bilgi veren Okul Müdürü Üre, “Projemiz okulumuzda görev yapmakta olan branş öğretmenlerinin, öğrencileriyle daha etkili iletişim kurmalarına yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Katılımcı öğretmenlerimiz yurt dışı kurum bünyesinde “Eğitim ve Öğretimde Etkili İletişim Yöntemleri” konusunda eğitim alacaklar, yurt dışı kurumun kendi öğrencilerine verdiği derslere katılarak gözlem faaliyetlerinde bulunacaklardır. 20 öğretmenin katılacağı hareketlilik faaliyetleri 2 akışta gerçekleştirilecektir. Projemiz kapsamındaki eğitim ve gözlem faaliyetleri öğretmenlerimizin, öğrencileriyle daha etkili ve sağlıklı iletişim kurabilmelerinde destekleyici olacaktır” dedi.

 

Eğitici ve öğretici olan öğretmenlerimizin iletişim konusunda yeterli bilgi ve beceriye sahip olmaları gerektiğine vurgu yapan Aslan, ziyarete katılacak öğretmen arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diledi.

(Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi) 

23-05-2016

23-05-2016

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR diyarbakirmem at meb.gov.tr - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.