OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2019_04/03142903_IMG_5687.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Taşçıer, 4 merkez ilçede bulunan okul ve kurum müdürleriyle Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Konferans salonunda bir araya geldi.
Toplantıda; ilimizin genel durumu, yapılması gerekenler, alınması gereken tedbirler, 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında hedeflenen noktaya gelinebilmesi için izlenecek yollar ve eğitim camiasının toplumun şekillenmesindeki rolü üzerinde durularak, bilgilendirme ve açıklamalarda bulunuldu.