DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAÖĞRETİM GENEL MÜDÜRÜ SAYIN HALİL İBRAHİM TOPÇU'NUN KATILIMIYLA 'DİYARBAKIR EYLEM PLANI' KONULU DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ORTAÖĞRETİM GENEL MÜDÜRÜ SAYIN HALİL İBRAHİM TOPÇU'NUN KATILIMIYLA 'DİYARBAKIR EYLEM PLANI' KONULU DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Sayın Halil İbrahim Topçu ile Ortaöğretim İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Hacı Ali Okur, "Diyarbakır Eylem Planı" konulu değerlendirme toplantılarını yapmak üzere ilimizdeki 14 ilçe Milli Eğitim Müdürü ve Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı okul müdürleriyle toplantılar gerçekleştirdiler.

İlk toplantı Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda 14 ilçe Milli Eğitim Müdürleriyle, ikinci toplantı YİKOB toplantı salonunda Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı okul müdürleriyle gerçekleştirildi.

Toplantılarda, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Mehmet Bulut'un ortaöğretim kurumları hakkında yaptığı sunumların ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel Arslan, katılımcılara teşekkür ederek değerlendirme toplantılarının verimli geçmesi temennisinde bulundu.

Toplantılarda; ortaöğretime bağlı okullarımızda yapılan çalışmalar ve yapılacak iyileştirmeler, okul müdürlerinin zümre toplantılarını düzenli olarak düzenlemeleri, okul-ilçe düzeyinde projelerin hazırlanması, okul kulüplerinin güncellenmesi ve aktif hale getirilmesi, planlanan projelerin proje okullarında uygulanmaya başlanması, DYK kurslarının daha etkin kullanılması gibi konular ele alındı.

Toplantılarda katılımcılara teşekkür eden Ortaöğretim Genel Müdürü Sayın Halil İbrahim Topçu, bu toplantıları önemsediklerini, eğitim kalitesinin güçlendirilmesi adına Bakanlık olarak her türlü desteğin sağlanacağını dile getirdi.

Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi

25-10-202125-10-202125-10-2021

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.