DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Doğru Yükseliş Koleji Öğrencilerinden Müdürümüze Ziyaret

Özel Doğru Yükseliş Koleji öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adnan HURATA’yı makamında ziyaret etti.   
Özel Doğru Yükseliş Koleji Öğrencilerinden Müdürümüze Ziyaret

Mülki idare amirlerinin görev ve yönetimi yerinde görmek, “Bu günün büyükleriyle yarının büyükleri birlikte kitap okuyor” sloganıyla kitap okuma etkinliğine davet etmek maksadıyla müdürlüğümüze gelen öğrenciler Müdürümüz Sayın Adnan HURATA’ yı makamında ziyaret etti.

Öğrencilerle sohbet eden Sayın HURATA; öğrencilerin yapacağı etkinliğin önemine değinerek “Toplumlar gelişmek, çağdaş uygarlık seviyesine gelebilmek için en büyük yatırımlarından birini eğitime yapmaktadırlar. Eğitim için ise kitap okumak şarttır. Kitap okumanın algı gücünü kuvvetlendireceğini, kişinin okuduklarını daha kolay daha iyi kavramasını sağlar ve Bu onlara okul, iş ve benzeri yerlerde başarıyı getirir” dedi.

Sohbetin ardından öğrenciler ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek yanlarında getirdikleri hediyeleri müdürümüze takdim ettiler.

 

Medet AYDIN        
İl Milli Eğitim Müdür Yrd.Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.