DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İslam Alemî olarak, on bir ayın sultanı Ramazan'ı Şerif'i tamamlayarak bir bayrama daha ulaşmanın manevi huzurunu hep birlikte yaşamaktayız.

 

Bayramlar, toplumsal huzurumuzu geliştiren, kardeşliğimizi güçlendiren, ülkemizin birlik ve beraberliğini artırmaya vesile olan kutsal günlerdir.

 

Ailemiz ve tanıdıklarımızla bayramlaşırken; başta komşularımız olmak üzere kimsesiz ve yalnız insanları da hatırlamak, huzurevlerine ve çocuk esirgeme kurumlarına ziyarette bulunmak, bizi biz yapan hasletlerimizi güçlendirecektir.

 

Kültürümüzde özel bir yeri olan bayram günlerinde; ülkemizin yeni yüzyılının huzur ve kalkınmaya vesile olduğu, tüm kırgınlıkların, küskünlüklerin son bulduğu, başta ülkemiz insanları olmak üzere tüm İslam aleminin huzurla, sevgiyle kucaklaştığı bir bayram olmasını dileriz.

 

Başta ilimizde görev yapan memleketimizin yüz akı değerli meslektaşlarımız olmak üzere; tüm meslektaş, öğrenci ve velilerimizin bayramını tebrik ederiz. Şehrimiz ve ülkemizde ramazan ruhunun, ebedi kardeşliğimizin daim olması dileğiyle... 

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR diyarbakirmem at meb.gov.tr - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.