DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞANLIURFA’DA DÜZENLENEN TÜRKİYE GENELİ VEX ROBOTİK TURNUVASI’NDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ASLAN’I ZİYARET ETTİ

Şanlıurfa’da düzenlenen Türkiye Geneli Vex Robotik Turnuvası’nda dereceye giren  Diyarbakır Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri, Müdürümüz Sayın Hasan Aslan’ı ziyaret etti.
ŞANLIURFA’DA DÜZENLENEN TÜRKİYE GENELİ VEX ROBOTİK TURNUVASI’NDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ASLAN’I ZİYARET ETTİ

Şanlıurfa’da düzenlenen Türkiye Geneli Vex Robotik Turnuvası’na iki ekiple katılım sağlayan Diyarbakır Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri Baran Oral, Salih Eymen Dönmez, Muhammed Hakan Uslu, Barış Adar Çelebi, Danışman Öğretmenlerden Turgay Çeken, Davut Çelik ve okul Müdürü Mehmet Raci Aksoy ile birlikte Müdürümüz Aslan’ı ziyaret ettiler.

Şanlıurfa’da düzenlenen Türkiye Geneli Vex Robotik Turnuvası’nda düzenlenen yarışmada Elcezeri 1 ve Elcezeri 2 adlı robotlarıyla Baran Oral ve Salih Eymen Dönmez ittifak yarışmalarında birinci, Muhammed Hakan Uslu ve Barış Adar Çelebi üçüncü, bireysel yarışmalarda ise Muhammed Hakan Uslu ve Barış Adar Çelebi ikinci, aynı zamanda Muhammed Hakan Uslu ve Barış Adar Çelebi özgün robot tasarımında “En İyi Tasarım” ödülünü alarak dereceye girmişlerdir.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan ise kendilerine teşekkür ederek başarılarının artarak devam etmesini dileyerek yarışmaya katılan bütün öğrencileri tek tek tebrik etti.

Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi

22-10-201822-10-2018

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulv. D.Bakır Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 7 Yenişehir/ DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.