DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN VALİMİZ HASAN BASRİ GÜZELOĞLU, İLİMİZİN EĞİTİMİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA BAŞKANLIK ETTİ

Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu, Diyarbakır’ın eğitim göstergeleri, eğitim planlanması ve eğitim durumu hakkında genişletilmiş değerlendirme toplantısı yaptı.
SAYIN VALİMİZ HASAN BASRİ GÜZELOĞLU,  İLİMİZİN EĞİTİMİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA BAŞKANLIK ETTİ

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’nun yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Bağlar Kaymakamı Tolga Toğan, Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Mustafa Kılıç, Sur Kaymakamı ve Belediye Başkanı Bilal Özkan, Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Mehmet Özel, Lice Kaymakamı ve Belediye Başkanı Sinan Başak, Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Dülgeroğlu, , Eğil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Kürşad Atak, Kocaköy Kaymakamı ve Belediye Başkanı Yusuf Turhan, Hani Kaymakamı ve Belediye Başkanı Şaban Arda Yazıcı, Hazro Kaymakamı ve Belediye Başkanı Yusuf Osman Diktaş, Dicle Kaymakamı ve Belediye Başkanı Alparslan Kılıç, Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkanı Adem Çelik, Ergani Kaymakamı Mesut Çoban, Çüngüş Kaymakamı Alper Çifci, Çermik Kaymakamı Mehmet Şerif Olcaş ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Aslan katıldı. 

Toplantıda, Diyarbakır merkez ve ilçelerdeki eğitim durumu, eğitimin planlanması, mevcut okulların yeterlilik durumu, yeni okul yapımı için yer tahsisi, ileriye dönük programların geliştirilmesi ile çözüm önerileri gibi konular masaya yatırıldı.

 

04-08-2017

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.