DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit ve Gazi Ailelerinden, Müdürümüz Aslan’a Ziyaret

Diyarbakır Şehit Aileleri İle İnsan Hakları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Çokur, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 
Şehit ve Gazi Ailelerinden, Müdürümüz Aslan’a Ziyaret

İlimize Batman’dan atanan Sayın Hasan Aslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Diyarbakır Şehit Aileleri İle İnsan Hakları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Çokur ve yönetim kurulu üyeleri,  Aslan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aslan, “Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Şehitlik yüksek ve kutsal bir makamdır. Bizim de onların ruhunu mesut, bahtiyar etmek için bizden razı edebilmemiz için onların hangi uğurda şehit olduklarını bilerekten onların ruhlarının şad olması için mücadele etmeliyiz, çaba sarf etmeliyiz. Çünkü bunlar şehitlerimizin bizden bekledikleridir. Aynı heyecanla şehit ve gazi yakınlarına yönelik çalışmalarımıza devam edeceğiz. Şehitler, gaziler ve yakınları için ne yapsak azdır. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Şehit, gaziler ve yakınları her zaman el üstünde tutulmalıdır. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Geride kalanlara sağlık sıhhat versin.” dedi.

Ziyaret, baş başa gerçekleşen görüşmenin ardından son buldu.  


(Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi)


07-04-201607-04-2016

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.