DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sözleşmeli Ek Atamalar ile Engelli Öğretmen Atamaları Duyurusu

Milli Eğitim Bakanlığınca 2017 Yılı Nisan ayında ilimizdeki eğitim kurumlarına ataması yapılan Sözleşmeli Ek atama kapsamındaki Öğretmenler ile Engelli Personel İstihdamına Yönelik atamalar kapsamında atanan Engelli Öğretmenlerden Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Sorgulama işlemleri tamamlananlar Müdürlüğümüzde kayıtlı olan iletişim bilgilerinden aranmakta ve Bayramdan sonra göreve başlamaları için İl Milli Eğitim Müdürlüğüne davet edilmektedir.

 

Bu nedenle, 2017 Yılı Nisan ayında ilimizdeki eğitim kurumlarına Sözleşmeli Ek atama kapsamında atanan öğretmenlerin görevlerine başlayabilmeleri için (Müdürlüğümüzce başlamaları için bilgi verilenler) göreve başlama esnasında Diploma, Nüfus Cüzdanı ve Formasyonu olanların bu belgelerin asılları ile beraber Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şubesine (Öğretmen Atama) belirtilen zamanda başvuru yapmaları gerekmektedir.

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulv. D.Bakır Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 7 Yenişehir/ DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.