DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEMA Vakfı Üyelerinden Müdürümüze Ziyaret

TEMA Vakfı Üyelerinden Müdürümüze Ziyaret

İlimizde yeni örgütlenmeye başlayan TEMA Vakfının il temsilcisi Necmettin PİRİNÇÇİOĞLU, il temsilci yardımcısı Nermin BİRİCİK, Kayapınar ilçe temsilcisi Çiğdem IŞIKALAN ve Sur ilçe temsilcisi Süreyya NAMLI´ dan oluşan heyet İl Milli Eğitim Müdürümüz Adnan HURATA´ yı makamında ziyaret ettiler.

TEMA Vakfı üyeleri  ziyaret kapsamında  öğretmen, öğrenci ve diğer eğitim çalışanlarından doğayı sahiplenme ve koruma bilinci oluşturma adına yürütülecek çalışmalara ilişkin bilgilendirme de bulunarak, destek talebinde bulunuldu.

Müdürümüz Adnan HURATA ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çocuklarımıza aşılanacak olan çevre ve doğayı koruma bilincinin, öğrencilerimizin hayatının her alanında olumlu katkılar sağlayacağını  dile getirerek, kurum olarak sağlanabilecek her türlü desteğin TEMA Vakfı çalışmalarına sunulacağını belirtti.

Ziyaret sonunda TEMA Vakfı üyelerden Müdürümüze desteklerinden dolayı teşekkür belgesi verildi.

Medet AYDIN            
İl Milli Eğitim Müdür Yrd.

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulv. D.Bakır Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 7 Yenişehir/ DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.