DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Yardımcısı Kattaş, Okulları Gezmeye Devam Ediyor

Diyarbakır’da eğitim çalışmalarına ağırlık veren Vali Yardımcımız Sayın Remzi KATTAŞ, hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.   
Vali Yardımcısı Kattaş, Okulları Gezmeye Devam Ediyor

İlimizdeki eğitim-öğretim çalışmalarını yerinde ve titizlikle takip eden Vali Yardımcımız Sayın Remzi KATTAŞ; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Süleyman İLGE ve Mehmet OĞUZ ile birlikte son olarak Bağlar İlçesi Namık Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. 

 

Ziyaretinde okulun çalışmalarını hayranlıkla takip ettiğini belirten Vali Yardımcısı KATTAŞ, “ Bugün Bağlar Namık Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ziyarette bulunduk. Eğitim-Öğretim yılı başında eksikliklere rağmen, idarecisi, öğretmeni, hizmetlisi, öğrencisi ve velisi ile dayanışma sergileyen, bir kolej olma hedefi doğrultusunda gayret eden bir kurum olarak gördük okulumuzu ve memnun olduk. Mevcut imkanlar bağlamında neler yapabileceğimize dair notlarımızı aldık. Okula katkı sağlayan velilerimizi tebrik ettik. Daha önce okulumuzun öğrencisi olan Yusuf Araf beyin şiir dinletisini dinledik, çıkardığı albümü hediye aldık. Kurumumuza çalışmalarında başarılar diliyor, ikramlarından ve içtenliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

 

Öğrenciler ile de bir süre sohbet eden Vali Yardımcısı KATTAŞ, daha sonra okuldan ayrıldı.                                                                                                           

Mehmet OĞUZ        
İl Milli Eğitim Müdür Yrd.

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulv. D.Bakır Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 7 Yenişehir/ DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.