DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Diyarbakır Anadolu Lisesi´nde Robotik Laboratuar, Müzik Odası ve Kütüphane Açılışı Yapıldı

İlimiz Yenişehir İlçesi Yeni Diyarbakır Anadolu Lisesi’nde Kütüphane, Robotik Laboratuvar ve Müzik odası açılışı yapıldı.
Yeni Diyarbakır Anadolu Lisesi´nde Robotik Laboratuar, Müzik Odası ve Kütüphane Açılışı Yapıldı

                  Fenerbahçe Spor Kulübü, Bahçeşehir  Üniversitesi, Bahçeşehir Koleji ve Amerikan Fenerbahçeliler Derneği’nin katkılarıyla yapılan ve 1200 öğrencinin yararlanacağı Kütüphane, Müzik odası ve Robotik Laboratuvar açılışına Vali Yardımcısı Mehmet DEMİR, İl Milli Eğitim Müdürü Adnan HURATA, Bahçeşehir Üniversitesi Dekanı Fatoş ADİLOĞLU, Fenerbahçe Spor Kulübü As Başkanı Mithat YENİGÜN, Bahçeşehir Koleji Kurucusu Zeki ESEN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürü, Öğretmenler, Öğrenciler ve Veliler katıldı.

              Milli Eğitim Müdürü Adnan HURATA Kütüphane, Müzik odası ve Robotik Laboratuvarın açılmasında katkısı olan herkese buradan yararlanacak olan öğrenciler adına teşekkür ederek; bu tür katkıların artarak devam etmesinin geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimi için büyük bir önem taşıdığını söyledi. 

               Açılış töreni katılımcıların sınıfları gezmelerinin ardından sona erdi. Daha sonra Fenerbahçe Spor Kulübü As Başkanı Mithat YENİGÜN ve beraberindekiler Milli Eğitim Müdürümüzü makamında ziyaret ederek Fenerbahçe formasını hediye ettiler.     

Medet AYDIN        
İl Milli Eğitim Müdür Yrd.

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.