DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni İl Milli Eğitim Müdürümüz Görevine Başladı

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Sayın Hasan ASLAN yeni görevine başladı.
Yeni İl Milli Eğitim Müdürümüz Görevine Başladı

Batman İl Milli Eğitim Müdürü iken; ilimize atanan Sayın Hasan ASLAN, görevi vekâleten yürüten İl Milli Eğitim Müdürü Adnan HURATA’dan devraldı.

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Adnan HURATA, Maarif Müfettişleri Başkanı Eyyup DEMİR,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin DİREK, Şube Müdürü Naif KELEŞ tarafından karşılanan ASLAN, buradan makama geçerek görevi Adnan HURATA’dan devraldı.

Görev teslimin ardından İl Müdürlüğü ve idarecileri hakkında bilgi veren HURATA, “Diyarbakır asırlardır 33 medeniyete ev sahipliği yapmış kadim bir şehrimizdir. Bu güzel memlekette görev yapmanın vermiş olduğu mutlulukla sizlere görevi devrediyoruz. Bundan sonra da elbirliğiyle şehrimizi eğitim alanın daha iyi bir noktaya getireceğimize inanıyorum. Sizlere hayırlı görevler diliyorum” dedi.

Daha sonra konuşan ASLAN ise, “Sizler burada çok güzel takdire şayan çalışmalar yaptınız. Yapılan çalışmaların büyük bir kısmını takip etme imkânım oldu. İnşallah bundan sonra sizin de fikirlerinizden yararlanarak Diyarbakırımızın eğitim-öğretim konusunda güzel yerlere getirmeyi umut ediyoruz” ifadelerine yer verdi. 

 

 Mehmet OĞUZ       
İl Milli Eğitim Müdür Yrd

 29-03-201629-03-2016

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.