DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ GÖREVİNE BAŞLADI

YENİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ GÖREVİNE BAŞLADI

Tarım ve Orman Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı iken; İlimize atanan Sayın Doç.Dr. Feysel Taşçıer, görevi yürüten İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan Aslan’dan devraldı.

Görev tesliminin ardından, kısa bir konuşma yapan Sayın Hasan Aslan  “Diyarbakır asırlardır 33 medeniyete ev sahipliği yapmış kadim bir şehrimizdir. Bu güzel memlekette görev yapmanın vermiş olduğu mutlulukla sizlere görevi devrediyoruz. Bundan sonra da elbirliğiyle şehrimizi eğitim alanında daha iyi bir noktaya getireceğinize inanıyorum. Sizlere başarılı görevler diliyorum.” dedi.

Daha sonra konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Doç.Dr. Feysel Taşçıer ise, “Sizler burada özveri ile önemli çalışmalar yaptınız, Diyarbakır’ımızı eğitim-öğretim konusunda güzel yerlere getirmeyi umut ediyoruz yeni görevinizde başarılar diliyorum.” dedi. 

Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR diyarbakirmem at meb.gov.tr - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.