DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ GÖREVİNE BAŞLADI

YENİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ GÖREVİNE BAŞLADI

Antalya İl Milli Eğitim Müdürü iken; ilimize atanan Sayın Yüksel Arslan, Milli Eğitim Müdürlüğü'nde düzenlenen devir teslim töreniyle Doç. Dr. Sayın Feysel Taşçıer'den görevi devraldı.

Görev tesliminin ardından, kısa bir konuşma yapan Sayın Doç. Dr. Feysel Taşçıer "Medeniyetlere ev sahipliği yapmış kadim şehrimizde görev yapmanın vermiş olduğu mutlulukla sizlere görevi devrediyorum. Bundan sonra da elbirliğiyle şehrimizi eğitim alanında daha iyi bir noktaya getireceğinize inanıyorum." ifadelerini kullanarak çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel Arslan, Doç. Dr. Sayın Taşçıer'e teşekkür ederek; "Bu bir nöbet değişimidir. Biz de bugün Diyarbakır'daki nöbeti devir aldık. Burada özveri ile önemli çalışmalar yapıldı. Diyarbakır'ımızı eğitim-öğretim alanında güzel yerlere getirmeyi umut ediyoruz. Yolumuz ilim yolu; dilimiz sevgi dolu!  Gayemiz aziz milletimize hizmettir. Rabbim bizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. " dedi. 

Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.